Startujemy na GPW w 2014y !

GPW wzrosty 3 Biznes Instytut

No i rozpoczął się pierwszy normalny tydzień giełdowy . Jak widzimy całkiem nieźle . Poprzedzony nawet niewielką formacja młotka w piątek na W20. Na razie pierwsza jaskółka wiosny nie czyni. Ale jest to jakiś sygnał. Natomiast już pod koniec zaczęliśmy słabnąć. Myślę, że nadal jesteśmy w krótkookresowym trendzie spadkowym. Natomiast patrząc na MACD możemy być w całkiem ciekawym momencie na odbicie .Jak pokazuje zdjęcie , tak jak by coś wyciągało nas z tego wiru spadkowego do grudnia. Ale jak to doświadczenie pokazuje potrzebujemy aby potwierdził to rynek.
Jutro na spotkaniu o 16:30 omówimy detale analizy.

Zapraszamy, gdyż mamy kolejne biuro dla Biznes Instytut z salą konferencyjną.
Jest to budynek ZEBRA( piętro 12). Metro politechnika.Bezpośrednio z wyjścia z metra jest główne wejście do budynku Zebry.
Lepszego miejsca chyba być nie może w Warszawie.

Osoby zainteresowane przyjściem osobistym proszę o zgłoszenie mailowe jkusiak@biznesinstytut.pl.

Osoby zainteresowane podłączeniem się do konferencji online, proszę również o deklaracje mailowe,o godz 16:00 jutro wyślę wam linka do naszej konferencji.

Zaczynamy jutro punktualnie o 16:30,
zaczniemy jak zwykle od
ogólnej analizy rynku,Polska i zagranica, potem indeksy oraz spółki jakie was interesują.

PS. od tego roku już pracujemy na kontach maklerskich BOŚ.Wiele osób już zmieniło swoje konta, gdyż jest prościej obserwować te same wykresy,takie same dane, takie same interfejsy.Jeżeli chcecie założyć konto to zapraszamy do współpracy, poniżej link.
http://biznesinstytut.pl/jak-grac-na-gieldzie/biznes-instytut-partnerem-bos.html

Do zobaczenia lub usłyszenia jutro,we wtorek o 16:30.
Pozdrawiam


JACEK KUSIAK
i Zespół Biznes Instytut

Szczęśliwego Nowego Roku 2014 !!!!!!

happy new year 2014 biznes instytut

Szczęśliwego Nowego Roku 2014 !!!!!!
Wracamy powoli na parkiet GPW. Była piękna i długa przerwa świąteczna. Wkroczyliśmy w nowy rok 2014 z nowymi możliwościami.Każdy z nas ma na pewno jakieś życzenia, plany czy cele . Dobrze by było aby były spisane i zrewidowane po pewnym czasie.
Jutro normalna sesja giełdowa.
Życzę wszystkim aby ten rok 2014 przyniósł jak największe zyski, dzięki waszej posiadanej wiedzy, a wiemy że zyski możliwe są i przy wzrostach i przy spadkach.
Potem niech prawdziwy Champagne leje się strumieniami.
Tak więc mądrze używajmy naszej wiedzy aby zawsze doprowadzała nas do realnych wyników. Ale nie bójmy się też marzyć bo to nas motywuje do działania nie tylko w życiu ale też nawet na GPW.

Jeszcze raz spełniania giełdowych marzeń w nowym 2014 roku
Życzy
Zespół Biznes Instytut