Nowe MAXY na S&P i DAX

GPW wzrosty 3 Biznes InstytutCiekawa jest obecna sytuacja na giełdach. Trzeba mieć na prawdę nerwy ze stali, bardzo dużo cierpliwości i odporności psychicznej aby te ruchy góra dół nie wprowadziły nas w zakłopotanie .

Jak widzieliście ostatni komentarz, mieliśmy nieudane testy szczytów. Są to bardzo mocne sygnały odwrócenia trendu. Natomiast widać, że giełdy maja ogromna siłę aby przeć na północ.

Czytaj dalej

Trend boczny na giełdach

byki i niedzwiedzie w biznes instytutTak jak ostatnio pisałem byliśmy na długich pozycjach. Zobaczcie jak ten rynek jest zmienny i nie wiadomo w jakim kierunku pójdzie. Dzisiaj już po kilku dniach obserwacji co się działo na rynku , jesteśmy na pozycjach krótkich na DAX, S&P i WIG 20. Jak możecie zauważyć trend boczny na S&P zagościł od marca na dobre.

Czytaj dalej

Rośnie kolejny wysokościowiec w stolicy!

spire2

W nagradzanym i oczekiwanym kompleksie Warsaw Spire, który powstaje w Warszawie między ulicami Grzybowską, Łucką, Wronią i Towarową, biurowy budynek B jest już niemal gotowy! We wrześniu sprowadzi się do niego unijna agencja Frontex, dlatego budowlańcy już zdejmują rusztowania i szykują się do montażu elewacji. Budynek C także jest prawie skończony – wybudowano już 14 z 15 planowanych pięter! Na budowie praca wre i – co nie jest często spotykane przy tego typu inwestycjach, wszystko idzie zgodnie z planem i harmonogramem!
Czytaj dalej