Dom bez gwoździa i betonu…

Jeśli myślisz, że aby mieć przepiękny, nowoczesny dom, potrzebujesz setek tysięcy złotych to jesteś w błędzie! Zainspiruj się ludźmi, którzy podeszli do tematu budowy domu bardzo nieszablonowo i… zamieszkali w metalowych kontenerach jeśli brzmi to dla Ciebie śmiesznie i kojarzy się jedynie z życiem kloszarda to na pewno zmienisz swoje myślenie po zobaczeniu kilku przykładów domów stworzonych z kontenerów do przewozu towarów!kontener1

Ile to kosztuje?
Ceny kontenerów dostępnych w sprzedaży w Internecie zaczynają się już od 4/5 tysięcy złotych! To ilu kontenerów potrzebujesz zależy tylko od Ciebie i od planowanej wielkości domu. Kontenery można z łatwością łączyć, a nawet stawiać na sobie tworząc piętrowe budowle. Po dostosowaniu ich do warunków mieszkalnych, dodaniu okien, podłóg, oświetlenia i kanalizacji, możesz otrzymać nowoczesną i unikalną jednostkę mieszkalną, która kosztuje nieporównywalnie mniej niż domy murowane czy drewniane.

kontener2

kontener3
Budowanie jak z klocków
W związku z tym, że kontenery są stworzone do przewożenia towarów, nie są elementami stałymi,  nie będziesz potrzebował pozwolenia na budowę kontenerowego domu! Wszystkiego czego potrzebujesz to własna działka i pomysł. Możliwości jest naprawdę wiele – w kontenerze wkopanym w ziemię możesz stworzyć nawet własny basen!
kontener4